Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв "Перлина Карпат" (Буковель)

Печать PDF

Про фестиваль: Готель «Буковель»*** складається із затишних дерев'яних двоповерхових котеджів, що розташовані в серці курорту. Саме тут унікально поєднались максимальний комфорт, високоякісне обслуговування, дика природа,  цілюще гірське повітря. Досвідчений колектив готелю забезпечить максимальну якість обслуговування

1_small

«Буковель» розташований в українських Карпатах, в одному з найкрасивіших місць планети – Карпатському національному парку на висоті від 920 м над рівнем моря біля підніжжя гори Буковель відомого туристичного курорту. До найвищої гори України – Говерли (2061 м) всього 22 км.

«Буковель» успішно реалізує одну зі своїх головних цілей – оздоровлення дітей, використовуючи для цього унікальний природно-кліматичний потенціал Карпат, програми активного відпочинку.

Карпатські ліси характеризуються високою концентрацією кисню. У лісовому повітрі його іонізація кисню у 2-3 рази більша, ніж у морському, і в 8-10 разів, ніж в атмосфері промислових міст. Іонізоване повітря Карпат сприяє розумовій діяльності, знімає втому та покращує самопочуття.

Мікроклімат лісу вигідно відрізняється від морського та міського, насамперед тим, що під його покрив проникає мало сонячної радіації. Більше половини її відбивається кронами дерев в атмосферу, частина поглинається листям і хвоєю для фотосинтезу і транспірації та тільки 4-12% досягає поверхні ґрунту.Просмотреть весь архив

 

Організатори конкурсу:

Продюсерський центр «Ексклюзив»

За підтримки:

Обласний науково-методичний центр культури та мистецтва

Міське управління культури та туризму при Хмельницькій міській раді

Телеканал «Ексклюзив»

 

Всеукраїнський дитячо-молодіжний  фестиваль-конкурс мистецтв “Перлина Карпат” включає наступні номінації:

- Вокальний жанр (народна пісня - соло, дуети, ансамблі, естрадна пісня - соло, дуети, ансамблі, академічна пісня - соло, дуети, ансамблі)

- Хореографія (народний танець, класичний танець, сучасна хореографія -мажоретний танець, естрадний танець, характерні танці, вуличні танці (хіп-хоп, брейк-данс, поппінг, локінг, нью стайл, хаус та інші), джаз-балет, танець живота, восточні танці, вільна пластика , спортивні танці, степ, спортивний рок-н рол та ін.)

- Інструментальний жанр  (Фортепіано, струнні та щипкові інструменти, духові інструменти, ударні інструменти, народні інструменти, оркестри та ансамблі);

- Оригінальний жанр (циркові та спортивні програми).

- Театри мод.

- Театр (драматична  вистава, музична вистава, лялькова  вистава: для рукавичок, тростевих, маріонетковий, тіньовий  та ін.)

- Художня творчість: живопис (олія, акварель, гуаш, пастель, змішана техніка), графіка (малюнок, гравюра, літографія, плакат);

- Декоративно-прикладна творчість.

- Художня фотографія.

- художнє читання (гумористи, драматичні твори, авторське читання)

- дизайнери (одягу, аксесуарів),

Увага: Всі інструменти та матеріали забезпечуються самими учасниками фестивалю.

 

До участі у конкурсі запрошуються талановиті дівчата та хлопці віком від 5 до 40 років по таким віковим категоріям:

від 5 до 7 років;

від 8 до 10  років;

від 11 до 13 років;

від 14 до 16 років;

від 17 до 24 років;

від 25 до 40 років;

 

Конкурс проводиться з 28 по 31 жовтня 2016 року.

| + - | RTL - LTR

Галерея сайту

favorite_design

Ці незабутні моменти » дивитись

Наші контакти

Телефонуйте, приїжджайте, беруть участь, вигравайте!
З нас організація, з Вас гарний настрій :)

Віта
тел.: 097-342-98-42
e-mail: vitafest@ukr.net