Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв "Зимова перлина" (Сонячна долина)

Печать PDF

1_small

Курорт «Сонячна долина» складається із затишних дерев'яних двоповерхових котеджів, та 4-ох поверхового готелю що розташовані в серці курорту. Саме тут унікально поєднались комфорт, високоякісне обслуговування, дика природа,  цілюще повітря. «Сонячна долина» знаходиться в 10-ти км. від м. Чернівці. «Сонячна долина» успішно реалізує одну зі своїх головних цілей – оздоровлення дітей, використовуючи для цього унікальний природно-кліматичний потенціал Карпат, програми активного відпочинку.

Карпатські ліси характеризуються високою концентрацією кисню. У лісовому повітрі його іонізація кисню у 2-3 рази більша, ніж у морському, і в 8-10 разів, ніж в атмосфері промислових міст. Іонізоване повітря Карпат сприяє розумовій діяльності, знімає втому та покращує самопочуття.

Мікроклімат лісу вигідно відрізняється від морського та міського, насамперед тим, що під його покрив проникає мало сонячної радіації. Більше половини її відбивається кронами дерев в атмосферу, частина поглинається листям і хвоєю для фотосинтезу і транспірації та тільки 4-12% досягає поверхні ґрунту.

Організатори конкурсу:

Громадська організація «ВІТА-ФЕСТ»
Просмотреть весь архив

Порядок проведення та умови участі.

Всеукраїнський дитячо-молодіжний  фестиваль-конкурс мистецтв “Зимова перлина” включає наступні номінації:

- Вокальний жанр (народна пісня - соло, дуети, ансамблі, естрадна пісня - соло, дуети, ансамблі, академічна пісня - соло, дуети, ансамблі)

- Хореографія (народний танець, класичний танець, сучасна хореографія -мажоретний танець, естрадний танець, характерні танці, вуличні танці (хіп-хоп, брейк-данс, поппінг, локінг, нью стайл, хаус та інші), джаз-балет, танець живота, восточні танці, вільна пластика , спортивні танці, степ, спортивний рок-н рол та ін.)

- Інструментальний жанр  (Фортепіано, струнні та щипкові інструменти, духові інструменти, ударні інструменти, народні інструменти, оркестри та ансамблі);

- Оригінальний жанр (циркові та спортивні програми).

- Театри мод.

- Театр (драматична  вистава, музична вистава, лялькова  вистава: для рукавичок, тростевих, маріонетковий, тіньовий  та ін.)

- Художня творчість: живопис (олія, акварель, гуаш, пастель, змішана техніка), графіка (малюнок, гравюра, літографія, плакат);

- Декоративно-прикладна творчість.

- Художня фотографія.

- художнє читання (гумористи, драматичні твори, авторське читання)

- дизайнери (одягу, аксесуарів),

Увага: Всі інструменти та матеріали забезпечуються самими учасниками фестивалю.

 

До участі у конкурсі запрошуються талановиті дівчата та хлопці віком від 5 до 40 років по таким віковим категоріям:

До участі у конкурсі запрошуються талановиті дівчата та хлопці віком від 5-ти років по таким віковим категоріям:

від 5 до 7 років;

від 8 до 10  років;

від 11 до 13 років;

від 14 до 17 років;

18+

 

Скачати положення

 

| + - | RTL - LTR

Галерея сайту

favorite_design

Ці незабутні моменти » дивитись

Наші контакти

Телефонуйте, приїжджайте, беруть участь, вигравайте!
З нас організація, з Вас гарний настрій :)

Віта
тел.: 097-342-98-42
e-mail: vitafest@ukr.net