Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв "Чорноморська перлина" (Затока)

Печать PDF

4_small

Про фестиваль:

Бази відпочинку  - одні з кращих баз відпочинку курорту. Розташовані на березі моря з виходом на широкий піщаний пляж. Чисте море і суміш степового і морського повітря подарують відпочиваючим заряд здоров'я. На базах створено умови для відпочинку та оздоровлення сімей з дітьми. Бази відпочинку розташовані в першій лінії від моря в екологічно чистому курортному районі Затока (Кароліно-Бугаз), на унікальній піщаній Кароліно-Бугазькій косі, омивається з півдня Чорним морем, а з півночі - прісними водами дністровського лиману в 50 км від м Одеси. Завдяки унікальним кліматичним умовам ця піщана коса завжди вважалася елітним місцем відпочинку. Багатий йодистим вмістом повітря, сонце, мікроклімат лиману, чудові піщані пляжі з білого морського піску, що містять кварцові, фосфорні, йодисті з'єднання, морські солі, - все це в поєднанні сприяє повноцінному відпочинку та оздоровленню людей.
Просмотреть весь архив

Організатори фестивалю:

ГО Віта-Фест

Порядок проведення та умови участі.

Всеукраїнський дитячо-юнацький  фестиваль-конкурс мистецтв «Чорноморська перлина» включає наступні номінації:

- Вокальний жанр (народна пісня - соло, дуети, ансамблі, естрадна пісня - соло, дуети, ансамблі, академічна пісня - соло, дуети, ансамблі)

- Хореографічне мистецтво (народний танець, класичний танець, сучасна хореографія - мажоретний танець, естрадний танець, характерні танці, вуличні танці (хіп-хоп, брейк-данс, поппінг, локінг, нью стайл, хаус та інші), джаз-балет, танець живота, східні танці, вільна пластика, спортивні танці, степ, спортивний рок-н рол та ін.)

- Інструментальний жанр (Фортепіано, струнні та щипкові інструменти, духові інструменти, ударні інструменти, народні інструменти, оркестри та ансамблі);

- Оригінальний жанр (циркові та спортивні програми).

- Модельні агенції та театри мод.

- Театральне мистецтво (драматична  вистава, музична вистава, лялькова  вистава: для рукавичок, тростевих, маріонетковий, тіньовий  та ін.)

- Художня творчість: живопис (олія, акварель, гуаш, пастель, змішана техніка), графіка (малюнок, гравюра, літографія, плакат);

- Декоративно-прикладна творчість.

- Художня фотографія.

- художнє читання (гумористи, драматичні твори, авторське читання)

- дизайнери (одягу, аксесуарів),

Увага: Всі інструменти та матеріали забезпечуються самими учасниками фестивалю.

 

До участі у конкурсі запрошуються талановиті діти та молодь віком від 5 дj 17 років, а також дорослі учасники в категорії 18+:

від 5 до 7 років;

від 8 до 10  років;

від 11 до 13 років;

від 14 до 17 років;

від 18 +

Скачати положення

| + - | RTL - LTR

Галерея сайту

favorite_design

Ці незабутні моменти » дивитись

Наші контакти

Телефонуйте, приїжджайте, беруть участь, вигравайте!
З нас організація, з Вас гарний настрій :)

Віта
тел.: 097-342-98-42
e-mail: vitafest@ukr.net